KOMPOZITNÉ
ROŠTY

vymente železo za kompozit

/

kompozitné rošty

Možnosti využitia

POZEMNÉ A INŽINIERSKE STAVITEĽSTVO: Zosilnenie betónových konštrukcií, vystuženie betónových, stenových, sendvičových panelov. Zosilnenie betónových podláh stien, oporných múrov a pod. Posilnenie a odľahčenie monolitických a konštrukčných prvkov. Ideálne pri aplikácii podlahových kúrení - materiálovo ani tvarovo nereaguje na tepelné zmeny.

POĽNOHOSPODÁRSKE STAVBY: Kvôli odolnosti voči močovine a alkalickému prostrediu je použitie kompozitnej siete ideálne pre všetky typy poľnohospodárskych stavieb v sektore živocíšnej výroby.

PRIEMYSELNÁ VÝSTAVBA: Kvôli svojej 100 % odolnosti voči korózii je vhodná na použitie vo všetkých typoch vodných stavieb, všade kde je potrebné zosilnenie betónov ako aj pri pozemnom staviteľstve. Výrobne potravinárskeho charakteru s vysokou vlhkosťou.

DOPRAVNÉ STAVITEĽSTVO: Vystuženie a spevnenie cestných a železničných svahov. Vystuženie a spevnenie akýchkoľvek plôch. Oplotenie a nekorodujúce zábrany. Schodiskové systémy. Mosty, lávky, prechody...

E-SHOP

Radi by sme vám ponúkli náš sortiment produktov – strmienka bez potreby viazania drôtom, dištančné podložky horizontálne aj vertikálne pre presnú betonáž vašich armatúr, plastové trávnikové obrubníky, kompozitné tyče s širokou škálou využitia a v neposlednom rade revolučný systém armovania stavebnej ocele KODI. Pevne dúfame, že naše produkty vás zaujmú a stanete sa našimi stálymi zákazníkmi. Kvalita nášho tovaru, inovatívnosť našich produktov a samozrejme bezkonkurenčné ceny spolu so špičkovým servisom sú zárukou vašej spokojnosti. 
Vstup do e-shopu:
Pre slovenských zákazníkov
Pre českých zákazníkov

KONTAKT

Kde nás nájdete